Технологія майбутнього від LG: ТБ з гнучким екраном

Компанія LG Electronics презентувала перший у світі гнучкий OLED- телевізор, що дозволяє користувачеві самостійно змінювати ступінь кривизни екрана.
Новий гнучкий OLED- телевізор від LG - це дивовижне пристрій, який раніше можна було побачити тільки в світі наукової фантастики.

Головна відмінна риса даного ТВ, виділяє його на тлі всіх інших телевізорів - кривизна дисплея може бути змінена безпосередньо з телевізійного пульта дистанційного керування.

Діапазон доступних ступенів кривизни телевізора був вивірений з урахуванням двох ключових факторів, що впливають на враження від перегляду , - розміру екрану і відстані до нього.
Завдяки такій особливості користувач може підлаштовувати кривизну поверхні дисплея кожен раз, коли змінює своє положення при перегляді.

77 -дюймовий телевізор - результат технологічної інтеграції, яка охоплює всі аспекти його виробництва, який став настільки ж інноваційним, як і сам пристрій .
Гнучкий OLED- телевізор пройшов десятки тисяч годин випробувань для того, щоб гарантувати надійність і довговічність його унікального екрану .

Компанія стала першою у всіх сегментах ринку OLED- телевізорів - спочатку з плоским екраном, потім зігнутим, а тепер і гнучким.