Користувачі Windows 7 і 8.1 зможуть безкоштовно оновити ПЗ до Windows 10

На конференції, присвяченій Windows 10, лідер підрозділу Windows, Террі Майерсон, оголосив умови переходу на нову ОС Microsoft. Він зазначив, що компанія зробить оновлення версії до Windows 10 для користувачів Windows 7, 8,1 і Windows Phone 8.1 в перший рік після виходу нової ОС безкоштовним. Скільки доведеться заплатити за Windows 10 новим користувачам і власникам ПК з старішими версіями ОС Windows не уточнювалось.

Всі ПК-користувачі ліцензійних копій трьох останніх версій операційних систем Microsoft,таким чином,зможуть  безкоштовно оновити свої комп'ютери до нової версії ОС. Раніше компанія такого не робила. Майерсон також уточнив, що після того, як пристрої оновляться до Windows 10, Microsoft продовжуватиме їх підтримувати. Період підтримки на даний момент не повідомляється. Програмний виробник має на меті позбавити користувачів від необхідності стежити за тим, яка версія ОС Windows у них встановлена - компанія почне поширювати ОС як сервіс.

Підтвердили, що Windows 10 стане єдиною системою для всіх пристроїв: починаючи від персональних комп'ютерів і ноутбуків закінчуючи смартфонами і планшетами. Сюди ж відносяться пристрої «2 в 1», Інтернет речей та ігрова консоль Xbox.

Вихід Windows 10 на ринки очікується восени.