Зарядка мобільних пристроїв  буде можлива через Wi-Fi.

Група винахідників з Університету Вашингтона веде роботу над розробкою унікальної комунікаційної  системи, що здатна живитися від електрохвиль.

Модель отримала назву Wi-Fi backscatter («Wi-Fi ехо»). Особливий інтерес нової технології викликаний тим, що її можна застосовувати для майбутніх мініатюрних мобільних гаджетів, що в найблищому майбутньому повинні з’явитися у великій кількості у зв’язку з виникненням Інтернет речей.

У випадку масової експлуатації нової системи живлення, гаджети зможуть працювати без батарейок. Необхідне живлення їм надаватиме працююче джерело радіовипромінення: радіоприймачі, телевізори, бездротові  доступи. При цьому, вся попередня інфраструктура
Wi-Fi також зможе працювати, як джерело живлення.

Існуючий зараз експериментальний прототип Wi-Fi backscatter являє собою невелику панель розміром з пластикову картку, що оснащена антеною і електричною схемою. Пристрій вміє обмінюватись даними з ноутбуком або смартофоном  через  Wi-Fi, використовуючи при цьому мінімальну кількість енергії. Воно самостійно «вловлює» випромінюваний  Wi-Fi і передає отриману інформацію назад, вносячи при цьому зміни.  Отримавши сигнал назад ноутбук (смартофон) виявляє тим самим наявність «зарядженого» гаджета і починає обмін даними з ним.