Galaxy S5 – найкращий смартфон від Samsung на сьогодні.

Galaxy S5 -це вдосконалена модель з новими функціями ГІК і значно покращеною камерою, окрім  того, він пило - та водонепроникний. Смартфон використовує одну із самих потужних на сьогодні процесорну платформу і найновішу операційну систему Android з фірмовим оверлеєм TouchWiz.

При від’єднанні USB-роз’ємна зарядного пристрою з’являється діалогове вікно, нагадування, що потрібно знову закупорити зарядний порт. Телефон занурювали у воду залишивши не захищеним роз”єм для навушників та мікрофон , після цього телефон все одно продовжував відмінно функціонувати. Будучи зануреним у гарячу ванну, смартфон продовжував відео зйомку із записом звуку.

Galaxy S5 має 16-мегапіксельну  головну  камеру, яка робить фото з розширенням  до 5312×2988 пікселів(максимум); фронтальна камера залишилась 2 Мпікс. Завдяки вбудованому редактору .

Також у  Galaxy S5 установлені крокомір, пульсомір і датчики вологості, атмосферного тиску і наближеності об’єкту. Також є акселерометр, гідродатчик, компас, датчик освітленості. Для правоохоронних організацій важливим може бути  також те, що за допомогою натиску однієї клавіші можна викликати зчитувач відбитків пальця.