Nokia випустить смартфон, що зовні нагадує iPhone 6

Компанія випустить смартофон Nokia C1, який зовні схожий на iPhone 6. Деякі користувачі вже розкритикували фінського виробника за таку подібність до дизайну приладів з «яблучною» емблемою.

Розробила  Nokia C1 компанія Foxconn - давній партнер Apple. Смартфон виконаний у стилі планшета Nokia N1, що був презентований  в листопаді минулого року.  Планшетний комп'ютер з екраном у 7,9-дюймів, що працює на операційній системі Android, зовні вкрай схожий на iPad mini.

У конфігурацію Nokia C1 ввійшов чотирьохядерний процесор Intel з тактовою частотою 2 ГГц, 2 ГБ оперативної і 32 ГБ вбудованої флеш-пам'яті, 5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1280 х 720 пікселів, камери роздільною здатністю 8 і 5 мегапікселів.

У продаж Nokia C1 надійде разом із з встановленою ОС Android 5.0, доповнений оболонкою Z Launcher, хоча є натяк, що гаджет буде з системою керування Windows Phone. Можливо, C1 буде існувати в двох версіях.

За попередніми даними, офіційна презентація  Nokia C1 відбудеться в найближчі місяці, але оцінити особливості його зовнішнього виконання можна вже сьогодні.