Новинки від LG монітори UltraWide та Ultra HD 4К.

Нова колекція компанії LG Electronics (LG)  UltraWide, UHD 4К та IPS з модернізованим дизайном і підвищеною функціональністю.

Для дизайнерів та фотографів, які працюють з графікою та відео, LG розробила UltraWide монітори, які презентовані в Україні одразу 2 моделями: увігнутим монітором 34UC98-W та монітором 34UM88. Використання IPS матриці и підтримка  >99% кольорового простору sRGB дозволяє звести до мінімуму можливі втрати кольору.

Геймерскі моделі колекції LG UltraWide представлені у кількох варіантах дисплеїв - 34 дюйма з розширенням QHD, 29 дюймів і 25 дюймів с розширенням FullHD. Всі монітори з колекції UltraWide пройшли заводське накатування кольорової гами та кольорової температури зображення, підтримують функцію «Стабілізатор чорного» – функція, що покращує огляд навіть у найтемніших ігрових сценах. Додаткова «Динамічна синхронізація» в моніторах LG UltraWide зводить до мінімуму затримку  виведення, що дає можливість зробити гру більш динамічною та захоплюючою.

Новинками колекції 2016 року є одразу кілька Ultra HD 4К моніторів, що розроблені для творчих професіоналів та геймерів. Флагман 4К серії - монітор 27UD88 оснащений новітньою технологією USB-C, який дозволяє одночасно передавати інформацію та заряджати ноутбук.  

Монітори базової серії LG IPS представлені серіями MP88, MP68, MP58 та MP48. Флагманом IPS колекції в цьому році став монітор 24MP88, який завдяки IPS дисплею (23.8” FHD) та широким кутам огляду  (178°/178°), дозволяє відчути максимальний комфорт та найвищу  чіткість зображення. Перевагою монітору є безрамковий «Infinity» дисплей та оновлений дизайн підставки у стилі “ArcLine”. Ширина рамки дисплея становить лише 2,5 мм, завдяки чому вона майже непомітна. Спеціалізоване ПЗ 4-Screen Split допоможе розділити екран 24MP88 на декілька областей для збільшення ефективності та оптимально зручного розташування вікон на робочому столі.

Монітори  LG серії UltraHD 4К та UltraWide – початок продажу в перших числах червня 2016 року.