На Всесвітньому конгресі мобільного зв'язку в Барселоні компанія Samsung представила свій новітній смартфон Galaxy S5 . Номер моделі - S5 - дзеркальна копія номера його головного конкурента - iPhone 5s .
Одне з нововведень в останньому смартфоні Samsung, яким не може похвалитися iPhone 5s- це ступінь захисту IP- 67. Перша цифра характеризує пилонепроникність (6 - найвища ступінь), а друга - водонепроникність (найвища - 9). « IP- 67 » означає, що Galaxy S5 абсолютно непроникний для пилу і може витримати зрошення водою з будь-якого боку протягом трьох хвилин без будь-якої шкоди.

     На відміну від  iPhone 5s у  Galaxy S5 є порт USB 3.0, інфрачервоний випромінювач і здатність використовувати ближню радіозв'язок ( NFC). Екран Galaxy S5 має роздільну здатність 1920 x 1080, 5,1 -дюймовий РК- екран зменшує щільність пікселів до 432 ppi (замість 441 ppi у S4), що все одно майже на 100 ppi більше , ніж у iPhone 5s. У Galaxy S5 камера  16 Мпікс.Програмне забезпечення iPhone 5s використовує iOS 7 - найшвидшу 64-розрядну мобільну операційну систему Apple, Galaxy S5 використовує Android 4.4.2. І там, і там - трильйони додатків, феноменальна економічність по живленню та рекордний час роботи від батарей.