Принтери Canon PIXMA з системою безперебійної подачі чорнила

 

Компанія Canon презентувала три нові моделі принтерів — PIXMA G1400, G2400 та G3400. Ресурсу, який використовує картридж вистачає для того, щоб надрукувати 7000 кольорових та 6000 чорно-білих сторінок.  Нові моделі оснащені новою оригінальною системою безперебійної подачі чорнила (CISS).

Модель PIXMA G1400 призначена лише  для друку, а от  PIXMA G2400 та G3400, окрім друку,   підтримують також функцію сканування та копіювання. Новинки відрізняються технологією друку, а саме, під час роботи у канали друкуючої голівки не попадає повітря – це гарантує надійність та стабільність під час друку великої кількості екземплярів. Друкуючий механізм забезпечує розширення 4800×1200 dpi при величині краплі 2 пл. За оцінкою Canon, щоб надрукувати фотографію без полів, у розмірі  10×15 см, потрібно буде витратити лише 16 секунд.

Доступ до фронтальних чорнильних картриджів доволі легкий, тому, користувач має змогу контролювати рівень чорнила. Завдяки фірмовому дизайну пляшечок для чорнила, Ви можете не боятись, що забруднитесь під час пере заправки .

PIXMA G3400 можна також приєднати до ПК за допомогою Wi-Fi, якщо потрібно виконати віддалений друк. Також через Wi-Fi принтер можна приєднувати до смартофонів та планшетів використовуючи програму Canon PRINT. Друк з «хмари» дозволяє надсилати документи і фото на друк з будь-якого куточку у світі.