Asus VivoStick – повноцінний ПК у корпусі флешки.

 Asus VivoStick – це новий кишеньковий комп’ютер від тайванського виробника. VivoStick пропонує прилад з Windows 10 у форматі USB-флешки. Chromecast, як і Google має на меті позбавити Вас від громіздкого обладнання. 

 Пристрій Asus може перетворити екран з роз’ємом HDMI у комп’ютер. Пріоритетом, звичайно є технічні характеристика. Користувач VivoStick отримає накопичувач на 32 ГБ, 2 ГБ оперативної пам’яті, два порти USB 3.0 и роз’єм для навушників, а також підтримуватиме Bluetooth 4.0 и Wi-Fi. Звичайно, технічні характеристики не є особливими, але пристрій легко може конкурувати з аналогами. 

Intel Compute Stick пропонує аналогічні параметри, але заміняє другий порт USB на кард-рідер microSD. Dell Android stick має 1 ГБ ОЗУ и 8 ГБ пам’яті, які можна до 72 ГБ з допомогою слота microSD.

Попередній міні-комп’ютер компанії - Asus ChromeBit працював під керівництвом Chrome OS і надавав 2 ГБ оперативної пам’яті і 16 ГБ дискового простору. VivoStick – це крок вперед, оскільки тепер Ви зможете використовувати усі переваги Windows.

VivoStick був презентований на IFA 2015. Джерела повідомляють, що його ціна становитиме близько , $130. Прилад випустять у продаж на початку 2016 року.